fbpx
Phone: 600647721
630

Jesteśmy Agencją Interaktywną

PJK Agencja Interaktywna to brygada od zadań specjalnych

Zajmujemy się kreacją wizerunku w sieci. Marketing internetowy nie ma dla nas tajemnic. Pomagamy klientom tworzyć miejsce w Internecie. Dbamy o to, aby klienci sami do Ciebie trafiali.

W tej chwili wydatki na reklamę internetową przekraczają 30% wydatków na marketing. Jesteśmy częścią tego wciąż powiększającego się tortu.

Sprawdź ofertę naszej agencji marketingowej.

Czytaj więcej
5
Diana Litwin Dolezińska (2)1

Cześć! Tu Diana

Założycielka agencji. Nazywam się Diana Litwin Dolezińska i od 4 lat działam online jako copywriterka, blogerka i ogarniacz finansów na blogu Pieniądz jest Kobietą. Studiowałam medioznastwo, finanse i zarządzanie. Pracowałam w lokalnej tv i w instytucjach finansowych.

Od kilku lat działam jako freelancerka. Pomagam klientom w działaniach marketingowych. Mam spore doświadczenie we współpracy z korporacjami, jak i lokalnymi firmami. Kilkuletnia praca nad rozwojem własnych kanałów i sklepu online jest również mocnym doświadczeniem – nauczyłam się być człowiekiem orkiestrą w świecie online 🙂 Chętnie pomogę ci dodać skrzydeł twojemu biznesowi.

Hej! Tu Konrad

Współzałożyciel agencji. Pracuję z klientami i dbam o to, aby czuli się przez nas jak najlepiej zaopiekowani 🙂

Poza rozmowami, które uwielbiam, zajmuję się analizą, optymalizacją stron pod wyszukiwarki i pozycjonowaniem. Staram się, aby technicznie wszystko działało i było przyjazne dla użytkowników.

konrad dolezinski_1

Dlaczego warto pracować z naszą Agencją Interaktywną?

Współczesny świat jest bardzo wymagający dla przedsiębiorców. Agencja interaktywna to nowoczesna forma agencji reklamowej. Ten typ agencji marketingowej wykorzystuje najnowsze technologie i trendy w komunikacji marketingowej.

Mamy świadomość, że potrzeby marketingowe zmieniają się bardzo szybko. Dlatego my pomagamy sprostać tym wymaganiom.

Agencja interaktywna to rodzaj agencji marketingowej, która swoje działania w kreowaniu wizerunku osoby/firmy przeniosła do internetu. Liczba osób zainteresowanych promocją marki tego typu stale rośnie….  Czytaj więcej

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia

Zostań z nami na dłużej. Zapisz się na listę powiadomień. Otrzymuj ciekawe powiadomienia ze świata marketingu i naszego bloga.

Zero spamu. Same konkrety.

Please wait...

Super! Od teraz będziemy w ciągłym kontakcie.